28.05.20 PRO\PORANKI PRODUCENTÓW ON-LINE

Wracasz do pracy na planie filmowym? Organizujesz zdjęcia, i starasz się zadbać o to, żeby twój plan był jak najbezpieczniejszy? Przed nami Pro/Poranki producentów, które będą dotyczyły pracy produkcyjnej w warunkach COVID-19.

Bezpieczeństwo produkcji filmowej. Jak to robić w czasach COVID?

13 maja 2020 Klub Producentów Reklamowych opublikował Wytyczne do bezpiecznej pracy na planie w czasie epidemii. Są to pierwsze i jak dotąd jedyne opublikowane wytyczne opracowane przez środowisko producentów. Ich przydatność wykracza poza plany reklamowe, zasady mogą być stosowane niezależnie od typu produkcji audiowizualnej.

Tyle teorii. A jak wygląda praktyka? To zrozumiałe, że wraz ze wzrostem aktywności produkcyjnej producenci dbający o bezpieczeństwo i stosujący wytyczne natrafiają na różne wyzwania i problemy. O tym będą najbliższe Pro\Poranki.

Zapraszamy wszystkich producentów podejmujących pracę na planach filmowych. Porozmawiamy o praktycznej stronie pracy w nowych warunkach i postaramy się odpowiedzieć na powstające pytania. Znamy już pierwszych prelegentów. Są to:

prof. dr. hab. med. Paweł Januszewicz, specjalista zdrowia publicznego
mec. Katarzyna Michalik, LSW

Oboje eksperci brali udział w przygotowaniu wytycznych do bezpiecznej pracy na planach.

Aby spotkanie było maksymalnie efektywne zachęcamy do zadania pytań przed warsztatem. Zebrane pytania pozwolą lepiej przygotować warsztat i odpowiedzieć na bieżące problemy producentów. Pytania można zadać w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na: klub.producentow@sar.org.pl

Warsztat odbędzie się w formule on-line.

kiedy: czwartek 28.05.20
gdzie: ZOOM
czas: 1,5h

Udział w warsztacie jest bezpłatny, obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia: https://app.evenea.pl/event/858019-1/