JUŻ 2 GRUDNIA OSTATNIE W TYM ROKU PRO\PORANKI

JUŻ 2 GRUDNIA OSTATNIE W TYM ROKU PRO\PORANKI

Zbliżają się kolejne PRO\PORANKI, czyli konkretna merytoryka w przystępnej formie, przy kawie i poczęstunku. Dzielimy się wiedzą, insightami i innowacjami przydatnymi w codziennej pracy. Zapraszamy wszystkich producentów realizujących filmy reklamowe i zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji.

Tematem spotkania będzie:

Wynagrodzenie za usługę produkcji reklamowej. Jak uniknąć opóźnień w płatnościach i nie zrazić do siebie klienta?

W relacji zleceniodawca-producent rolą producenta jest dostarczenie klientowi wartościowej realizacji, która zapewni oczekiwany skutek marketingowy. Mimo to, producent jest często słabszą stroną, jeśli chodzi o możliwości nacisku na kwestie terminowych płatności za wykonane dzieło. Na szali, poza samym wynagrodzeniem, leżą zwykle względy relacyjne i dbałość o utrzymanie wartościowego klienta. Co zatem robić, żeby obie strony umowy były usatysfakcjonowane ze współpracy?

W czasie spotkania, które poprowadzi adwokat Krzysztof Muciak z kancelarii Kobylańska Lewoszewski Mednis:
• porozmawiamy o prawnych i pozaprawnych sposobach kształtowania współpracy producentów reklamowych z klientami;
• wymienimy się doświadczeniami; oraz
• podpowiemy jakie zapisy stosować w umowach i jak w praktyce wykorzystywać znajomość przepisów o płatnościach w transakcjach handlowych, żeby wzmacniać, a nie osłabiać relacje z klientami.

kiedy: 2.12.2019 godz. 10:00
gdzie: SAR
czas: 1,5h

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla wszystkich producentów pracujących przy produkcji filmów reklamowych. Chętnych prosimy o zgłaszanie udziału – dla producentów niezrzeszonych w KPR mamy około 20 miejsc.

Zgłoszenia: klub.producentow@sar.org.pl