Mind Production #7: Kreatywna rola producenta w nowej rzeczywistości.

Czy nowa rzeczywistość wpłynęła na to, jak twoja marka komunikuje się z konsumentami za pomocą filmu? Czy wiesz, jakiego wsparcia może udzielić Ci doświadczony producent? Na co możesz liczyć i czego oczekiwać?

Nowa rzeczywistość. Kreatywna rola producenta.

Gdy Pandemia koronawirusa zamknęła nas w domach w ciągu kilku dni stało się jasne, że przygotowane na wiosnę tradycyjne kampanie reklamowe są nieaktualne. Niektóre marki zdecydowały się czekać a inne aktywnie odnaleźć się w nowych okolicznościach i nie tracić kontaktu ze swoimi odbiorcami. Producenci zdecydowali się wesprzeć tych klientów zmieniając swój tradycyjny model działania i proponując prawdziwie innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy na warsztat Mind Production, podczas którego zaprezentujemy najciekawsze i najbardziej nieoczywiste rozwiązania zastosowane w realizacjach filmowych ostatnich dwóch miesięcy i porozmawiamy m.in. o tym,

czym jest kreatywne wsparcie producenta i jak może być wykorzystane w nowej rzeczywistości?
Jak układać współpracę, żeby maksymalnie efektywnie wydobyć potencjał scenariusza?
Jakie są bariery utrudniające wykorzystywanie pomysłów producentów?

kiedy: 04.06.20
ile: 1,5h
gdzie: on-line

Zgłoszenia: klub.producentow@sar.org.pl (uwaga: mimo formuły online liczba miejsc jest ograniczona)

Mind Production to cykl darmowych warsztatów przeznaczonych dla profesjonalistów z obszaru zakupów, marketingu, producentów agencyjnych i innych specjalistów zamawiających, kupujących i wykorzystujących film w komunikacji.