Przekazaliśmy wartościową wiedzę

Nasze pierwsze spotkanie z cyklu Pro\Poranki spotkało się z dobrym przyjęciem. Kilkudziesięciu producentów wysłuchało wykładu „Wizerunek w reklamie. Czy obiekty i budynki posiadają prawa?” mec. Anny Kobylańskiej. Wiele pytań od uczestników, które padały nawet w kuluarach, świadczyło o tym, że była to wartościowa prezentacja.

Podczas godzinnego, treściwego wykładu producenci mieli możliwość zweryfikowania i poszerzenia swojej wiedzy na temat ochrony wizerunku budynków, a w szczególności jej rodzajów (budynek jako utwór, znak towarowy i własność prywatna) i prawa panoramy. Mecenas Kobylańska podzieliła się także wykładnią sądów w konkretnych przypadkach. Zachęcała również do dzielenia się własnymi doświadczeniami, z czego producenci chętnie skorzystali.

Po oficjalnej części rozmowy przeniosły się do kuluarów, gdzie na wszystkich czekało obiecane śniadanie i kawa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerowi wydarzenia – kancelarii Kobylańska\Lewoszewski. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!

Pro\Poranki to inicjatywa Klubu Producentów Reklamowych SAR na rzecz poszerzania i wzbogacania wiedzy wszystkich producentów filmów reklamowych – także spoza klubu. Serwujemy drugie śniadanie, kawę i najlepszą merytorykę.