ZA NAMI GALA AD WO/MAN MAGAZYNU PRESS

Tegoroczna gala AD WO/MAN magazynu Press za nami. Poprosiliśmy członków KPR, którzy zostali nominowani i nagrodzeni w tegorocznej edycji konkursu o przesłanie dla branży. Oto, co nam powiedzieli:

Kacper Sawicki, Executive Producer Papaya Films, laureat AD WO/MAN 2020 w kategorii Studia produkcyjne: Aby dziś dostarczyć filmy najwyższej jakości nie wystarczy jedynie „dowieźć produkcję”. Najwyższa jakość nie zależy jedynie od sprzętu i produkcyjnych rozwiązań. Zależy od ludzi. Dlatego to na producencie spoczywa i będzie spoczywać coraz większa odpowiedzialność. Nie tylko za etyczny i ekologiczny proces, ale także za bezpieczeństwo i dobrostan ludzi zaangażowanych w jego tworzenie. Ponadto, treści, które tworzymy, nie tylko odwzorowują rzeczywistość, ale przede wszystkim ją kształtują. Dlatego też, jako producenci jesteśmy odpowiedzialni za to, by tworzyć przestrzeń dla grup które nie są wystarczająco reprezentowane po obydwu stronach kamery. To wszystko za chwilę to stanie się standardem i Ci, dla których temat dzisiaj nie istnieje zostaną w tyle.

Magdalena Olak, Managing Director OTO Film, zdobywczyni drugiego miejsca w tegorocznym konkursie AD WO/MAN w kategorii Studia produkcyjne: Moje zawołanie dla producentów i całej branży w najbliższym czasie: Dla mnie zawsze najważniejsze było wspólne działanie  i to takie, które ma  na celu realne zmiany. Działajmy wspólnie, solidarnie  a w czasach postpandemicznych nie tylko koncentrujmy się na  doraźnych działaniach wzmacniających nasze biznesy, ale także na  inicjatywach nakierowanych na  długofalowe korzyści.

Szymon Gruszecki, Co-owner Graffiti Film, nominowany w tegorocznym konkursie AD WO/MAN w kategorii Studia produkcyjne: Czuję potrzebę wypowiedzenia komunikatu i głośnego mówienia: „Pracodawco – zadbaj o swojego ozdrowieńca!” Graffiti przeżyło zespołowo Covid ponad dwa miesiące temu. Powikłania niektórzy odczuwamy do dzisiaj. Spotkaliśmy się z problemami z pamięcią, bezsennością, podwyższonym ciśnieniem czy obniżeniem kondycji psychicznej. Na szczęście podejmujemy wyzwanie, badamy się, diagnozujemy, wspieramy. Ale nie wszędzie tak jest. Są miejsca, gdzie pracodawcy zakładają, że osoby które przeszły Covid mają najgorsze za sobą. Podwładni, często pracując z domu, nie mówią o swoim samopoczuciu, nie chcąc firmy dodatkowo obciążać. Młodzi ludzie, często będący daleko od domu, nie mają wsparcia rodzinnego – pozostają z poważnymi powikłaniami sami. Często pracodawca jest jedyną osobą, która może i wg. mnie ma obowiązek zadbać o zdrowie swojego podopiecznego. Bądźcie uważni. Ktoś może potrzebować Waszego wsparcia.

 

Oto pełna lista nagrodzonych w tegorocznym konkursie AD WO/MAN:

AD WO/MAN Roku 2020 – Agencje reklamowe – Marcin Gaworski

AD WO/MAN Roku 2020 – Agencje mediowe – Ewa Góralska

AD WO/MAN Roku 2020 – Studia produkcyjne – Kacper Sawicki

AD WO/MN Roku 2020 – Agencje PR – Hanna Waśko

AD Marketer Roku 2020 – Dariusz Maciołek

 

Wszystkim laureatom gratulujemy!

 

Podsumowanie gali AD WO/MAN 2020 magazynu Press i listę wszystkich nominowanych znajdziecie na stronie konkursu: https://adwoman.press.pl